Siyah

Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  6
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Siyah Hakkında

 • Derece
  Newbie

Güncel Profil Ziyaretleri

371 profil görüntüleme
 1. sayfayı beğenenlerle oyunda bayrağı olanları nasıl eşleştireceksin demek istedim
 2. bu promosyon ile umarım sunucu dolar. ufak bir öneri vereyim bence sunucuda belli bir saat online kalma şartı da koymalısınız. birde kimin kim olduğu nasıl anlaşılacak?
 3. zombilerle beraber random spawnlanan npc lerde kalacaksa serverda adım atmak hemen hemen imkansız hale gelecek neredeyse o zaman. ikisinin birden olmaması gerekiyor bence, birinden birini seçmek daha mantıklı
 4. helikopter full hasarsız olmasına rağmen bu durum geçerli ayrıca ekran kartı kaynaklı vs değil buglar
 5. server güzel hoş ama bazı şehirlerde iç içe binalar yolun ortasında binalar vs var bu düzeltilirse iyi olur. bazı silahlar buglı silah parçaları eldeyken veya sırtımızdayken dağılıyor ve hem nişan almayı imkansız hale getirip hemde yerimizi belli ediyor. ayrıca helikopter benzin tüketme ayarını düzeltmelisiniz zaten para kazanmak zor birde daha yerden havalanmadan 5 litre benzin yiyen bir helikopter çok kullanışsız oluyor. 800 litre deposu olan bir helikopter için 4000 poptaps harcamak gerekiyor ki buda haritanın bir ucundan diğer ucuna gidip gelmede tükeniyor. sadece iniş kalkışlarda neredeyse 20 litre benzin gidiyor. Edit: Konu uygun bölüme taşındı.