5himmy

Chernarus+
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Neutral

5himmy Hakkında

 • Derece
  Newbie

Personal Information

 • Oyun İçi Adı Shimmy
 1. Server Hakkında

  Devriye olayını spesifik bölgelere ekleyebilir miyiz? (Askeri bölgeler, şehir, köy) Hiçliğin ortasında spawn olmasalar. Craft bölümünde category kısmı boş, recipeler karışık halde. BRAma Cookbook'ta aşağıdaki şekilde düzenlenebilir. (GitHub'dan çekilenler bu şekilde geliyordu) {1,"Exile_Item_ItemAdı"} }; category="Kategori Adı"; }; Tracer'lı roundlar şarjör olarak craftlanmıyor, çokta önemli değil ancak yapılabilir. Son olarak restart'a 30 dk kala hava zifiri karanlık oluyor, sürenin düşürülmesi yeni başlayanlar için daha iyi olabilir.
 2. Server Hakkında

  Araç tamir sistemi basitleştirilmiş, araçlı ve araçsız item satabiliyoruz, eline sağlık. Hack sistemi çalışıyor sanırım arada boş çıkma ihtimali var. Black market sistemi de değişecek mi? Ayrıca devriyeler dibimizde spawn oluyor Base kurayım dedim sakız gibiler Görevlerde de cart diye dibimizde spawn olabiliyorlar biraz sıkıntılı.
 3. Serverda yeni başlayan birisi olarak 5 saatlik oyun süresinin ardından aklıma takılanları iletmek istedim. - Araç olmadan item satılamıyor (Sadece araç inventory'sinde bulunan itemler satılabiliyor), araç bulmak ise ayrı sıkıntı. ATV'ler kolayca bulunabiliyor ancak res'ten sonra bıraktığımız yerde olmadığı için tekrar ATV arayışına girmek durumunda kalıyoruz. - Araç tamir sisteminin zor olması güzel lakin arma motorunun nimetleri ortada, tren yolundan geçerken veya çalının üstünden geçerken lastikler patlayabiliyor veya durduk yerde araca haller olabiliyor bu koşullar altında olukça can sıkıcı. Tamir için ToolBox, Wrench ve tekerlek bulmak gerekiyor. Hardcore'dan ziyade ömür törpüsü gibi en az 15 tekerleği patlak araca rastladım Biraz daha basite indirilebilir veya NPC üzerinden satılabilir. - Silah lootu biraz fazla gibi ama iş yapacak 7.62 dengi ve üzeri mermiler ancak silahla beraber çıkıyor max 1 şarjör, mermi bittiğinde silah çöpe gidiyor. Silah çeşitliliği ve cephane çeşitliliği düşünülürse bence büyük sıkıntı. - Black Market sisteminin belirli bir online sayısı ile talebi karşılayabileceğini düşünüyorum, lootladığım 6 silaha ait satışta olan toplamda 1 şarjör (10 mermi) var. - 2 kere hack sistemi ile koordinat alıp bölgeye gittim ancak hiçbir şey yoktu, benim şansıma mı böyle oldu bilemedim. - Tablet uygulamalarında craft bölümü bulunmuyor¿